22.07.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

«Клацати хом’яка»: чим «затягує» нова розвага

Hamster Kombat або «Шалений хом’як» – нова віртуальна гра, яка швидко набирає популярність серед молоді. Але, що не так з грою?

Hamster Kombat – це бот у месенджері Telegram, який обіцяє гравцям заробіток «без вкладень». Після реєстрації, користувач отримує посилання на гру, де потрібно «клацати» на хом’яка, заробляючи таким чином віртуальні монети. Рекламні ролики обіцяють можливість заробити до 1000 доларів за день – це так манить молодь. Легкі гроші граючи в гру. Проте насправді криптовалюту з гри вивести не можна.

УВАГА! Гра розроблена російськими розробниками й знаходиться на платформі Telegram, власником якої є Павло Дуров – уродженець росії з громадянством Франції та ОАЕ. Дослідження, проведене сайтом AIN.UA, показало, що доменне ім’я гри зареєстровано в RU-CENTER Group, одному з найбільших реєстраторів доменних імен та хостинг-провайдерів, що входить до холдингу РБК.

Це означає, що гра може мати безпекові ризики для українців, адже російське законодавство зобов’язує компанії зберігати внутрішні дані користувачів і надавати їх на вимогу силовиків. Таким чином, персональна інформація гравців може бути скомпрометована.

Користувачам варто бути обережними та зважено підходити до вибору розваг, щоб уникнути можливих негативних наслідків.

 

Джерело