20.06.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Куди піти на побачення з дівчиною у Вінниці, щоб зекономити гроші

місця ц вінниці

Справити перше враження на дівчину, яка сподобалась – завдання не з простих, а від першого побачення залежить, чи отримають розвиток ваші стосунки. Насправді вирішення є, якщо ви шукаєте гарне місце. На міських сайтах, у вінницьких новинах, можна знайти багато локацій для закоханих та поки що небагатих.

Безкоштовні місця для побачень у Вінниці

Якщо грошей на кінотеатр чи ресторан не вистачає, пропонуємо бюджетні варіанти для закоханих пар у Вінниці.

На щастя, фонтанів у Вінниці багато, тож вибрати є з чого. Один з головних – фонтан «Roshen», що розташований на річці Південний Буг біля центрального мосту. Водограй має довжину 140 метрів і висоту струменя до 60 м. Це найбільший світломузичний фонтан у Європі. Поруч на березі два сквери, де можна погуляти і відпочити.

вінниця

Місцина, яку давно облюбували закохані парочки у Вінниці – кольорові пішохідні фонтани під літаком на Вишеньці. Поруч – облаштований парк, що через сакури і купу різноманітної зелені веде до фонтану з Атлантом та парадом планет. Повноцінна зона відпочинку з підсвіткою та романтичною атмосферою.

Ще одна локація із фонтаном – Центральний парк імені Леонтовича. В центрі – великий фонтан з різнокольоровою підсвіткою, біля якого часто відбуваються концерти, ярмарки та фестивалі. Недалеко від фонтану – ретро музей із старовинними автівками та антикваріатом. Вхід у музей за невеликий донат. До речі, на вході до парку величезні арка та шпиль – улюблене місце для фанатів фотографуватися. А з лівої сторони від входу – невелике озеро з лебедями, качками, черепахами та рибою. В центрі озера сформовано спеціальний виступ, де лебеді облаштували своє гніздо.

куди піти у вінниці

Навпроти входу у Центральний парк  – площа Калічанська (колишня Гагаріна). Що там є: невеличкі фонтани, купа стилізованих лавочок, кущі ялівця, різноманітні квіти, скляна півсфера, і постамент з написом та підсвіткою «I love Vinnytsia». Завдяки значній висоті кожен, хто хоч раз потрапляв на площу, обирає місцем для фото саме це місце поруч з постаментом. Адже з нього відкривається красивий вид на вхід у Центральний парк та транспортну розв’язку.

Цікаве місце для романтичних прогулянок у Вінниці – замкова гора, що знаходиться на схилах лівого берега Південного Бугу в районі Старого міста. Що там є: крутий пагорб, найбільший в області державний прапор України, великий тризуб з квітів, чудова панорама на місто та річку.

Вінницька вежа на Європейській площі в самому центрі міста. Що тут подивитися? Старовинну вежу, сквер з невеличким фонтаном, фігурки тварин вистрижені з кущів, бронзові скульптури, та побувати на імпровізованих концертах вуличних музикантів.

За матеріалами сайту https://vinnitsa.info/