20.06.2024

Файне місто Вінниця

Сайт міста Вінниця. Новини, події, огляди

Препарати для очищення лімфи

Препарати для очищення лімфи

Багато хто вважає, що найголовніша рідина в нашому організмі — це кров. Це правда, але частково. Бо за виведення токсинів, надлишку рідини, захист від патогенної флори та за стан імунітету в цілому відповідає наша лімфатична система. І, зокрема, лімфа.

Токсичний вплив патогенів впливає на печінку, нирки, серце, легені, стан шкіри. Також вони порушують роботу травної системи, ускладнюють нормальне функціонування кишківника. Тому Аюрведа рекомендує проводити регулярне очищення лімфи для підтримки нормального функціонування всіх систем організму та зміцнення імунітету.

Застій лімфи: Як з ним боротися

Застій лімфи

Щоб організм функціонував нормально, потрібно очищення лімфатичної системи. Застій лімфи може призвести до інтоксикації організму, що матиме негативні наслідки.

Ознаки застою лімфи:

  • набряки та синяки під очима;
  • проблеми зі шкірою: землистий колір, акне, лущення та висипання;
  • набряки рук або ніг (у деяких випадках набряк є тільки на одній кінцівці);
  • збільшення ваги при збереженні раціону та режиму харчування;
  • часті головні болі, швидка стомлюваність, постійна слабкість;
  • проблеми шлунково-кишкового тракту: метеоризм, відрижка, часті запори або діарея.

При застою лімфи лікування лише симптомів не призведе до позитивного результату. До проблеми потрібно підходити комплексно. Наш інтернет-магазин пропонує перевірені аюрведичні препарати для очищення крові та лімфи.

Коли потрібно очищення лімфи

Аюрведа визначає очищення лімфи одним із дієвих способів профілактики різних захворювань. Приймаючи таблетки для лімфи, можна значно покращити загальне самопочуття, підвищити пружність шкіри та покращити її стан, знизити вагу, запобігти утворенню целюліту або зменшити прояви вже наявного.

Якщо ви вирішили приймати ліки для очищення лімфи, радимо проконсультуватися з аюрведичним фахівцем. Адже для кожного з доша-типів — Вата, Піта чи Кафа — потрібен свій підхід та відповідні призначення.

очіщення лфміи

Методи очищення організму по Аюрведі

Аюрведичні препарати з Індії https://svitovederevo.com.ua/uk/ayurveda-preparaty-iz-indii.html, які представлені в нашому каталозі, мають натуральний склад, виготовлені за традиційними рецептами, за допомогою яких ви зможете вивести токсини та зайву рідину, підтримувати оптимальну вагу та загальний тонус організму.

Ми рекомендуємо препарати для очищення лімфи:

  • Тріфала. Збалансована комбінація амли, харитаки та бібхітаки є найкращим препаратом від лімфостазу. Прийом таблеток або порошку покращує травлення, нормалізує обмін речовин, сприяє схудненню, покращує імунітет.
  • Канчнар Гуггулу. Один з кращих препаратів для розгону лімфи та нормалізації роботи лімфатичної системи загалом. Він має чудові сечогінні та протизапальні властивості, сприяє покращенню гормонального балансу в організмі.
  • Кшірабала. Препарат для лімфи, що чудово справляється з виведенням токсинів, відмерлих клітин епідермісу та інших продуктів. Сприяє відновленню клітин, підвищує еластичність шкіри та покращує її загальний стан.

Фахівці Аюрведи вважають, що очищення лімфи необхідне тільки тоді, коли організм не в змозі сам впоратися. Процедура очищення буде ефективною тільки, якщо виконувати її правильно та з використанням підібраних саме для вас препаратів.

Матеріал наданий майданчиком svitovederevo.com.ua